Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Brýlové čočky EYEZEN

ŽIVOT ONLINE MÁ VLIV NA VÁŠ ZRAK 

snimek-obrazovky-2016-11-28-v-12-12-33

 

Upřený pohled na displeje a monitory během dne je prakticky nevyhnutelný. Ale všechen ten čas může způsobit únavu vašeho zraku. A to i vám, kteří brýle nenosíte.

Až donedávna naše oči nebyly po celý den atakovány miliony a miliony zářících pixelů jako dnes. Doba se ale změnila a náš zrak je mnohem více namáhán v zaměstnání i ve volném čase. Naštěstí věda přispěchala na pomoc a jsou tady brýlové čočky Eyezen!

Malé písmo a rozpixelované obrázky namáhají naše oči tím, že je nutí neustále zaostřovat. Je to velmi nepohodlné, tím spíš, když vás obsah často odvádí od toho, co chcete skutečně dělat. Zkuste si někdy spočítat ty zhlédnuté gify s kočičkami!

Dobrou zprávou je, že není nutné panikařit. Nemusíte vypínat všechna zařízení, měnit své návyky, koníčky, nebo dokonce profesi. Brýlové čočky Eyezen pomohou vaše oči chránit před těmito nepříznivými vnějšími vlivy, které s sebou digitální věk přináší.

 

TEMNÉ STRÁNKY ZÁŘÍCÍHO SVĚTA

Modré světlo je součástí viditelného světelného spektra. Jeho zdrojem je slunce, ale také člověkem stvořené zobrazovací plochy, jako jsou digitální obrazovky, displeje nebo zářivky. Tato nejintenzivnější forma světla viditelná lidským okem pak proniká hluboko do oka.

box4h

 

 

PROSPÍVÁ …

Modrotyrkysové světlo může být v určitém množství prospěšné. Například zvyšuje ostražitost a pomáhá řídit biologické hodiny našeho těla.

box5h

… ALE TAKÉ ŠKODÍ

Modrofialové světlo, jinak známé také jako škodlivé modré světlo, může přispívat k rozvoji různých vrozených dispozic a předpokládá se také, že zvyšuje riziko VPMD (věkem podmíněné makulární degenerace).

NAŠE ŘEŠENÍ :

eyezen-upravene

PEČUJTE O SVÉ OČI

Běžné brýlové čočky vám umožní sledovat život kolem. Eyezen vám navíc pomůže zlepšit ten váš. Je výsledkem technologického pokroku, snižují únavu vašeho zraku a chrání ho pro budoucnost.

 

DOPŘEJTE SVÝM OČÍM RELAX A OCHRANU PŘED ZÁŘENÍM DISPLEJŮ A MONITORŮ DÍKY BRÝLOVÝM ČOČKÁM EYEZEN™

snimek-obrazovky-2016-11-28-v-12-42-57

box1

NOVÝ POHLED NA BRÝLOVÉ ČOČKY

Brýlové čočky Eyezen kombinující několik revolučních technologií byly stvořeny, aby v mnoha ohledech pečovaly o vaše oči. 
Snižují jejich únavu a účinně je chrání, aniž byste museli omezovat svůj životní styl.

ČOČKY PŘIZPŮSOBENÉ ŽIVOTU ONLINE

SNADNO ZMĚNÍTE ÚHEL POHLEDU

Každá obrazovka nebo displej má jinou konstrukci, proto jsou čočky Eyezen optimalizovány tak, aby vám umožnily pohodlně sledovat obraz bez ohledu na jeho velikost nebo pozorovací vzdálenost. 

Vaše oči jsou tak méně namáhány a zlepší se i čitelnost malých písmen.

SELEKTIVNÍ FILTR MODROFIALOVÉHO SPEKTRA,ABY SVĚTLO NEŠKODILO

Čočky Eyezen odfiltrují až 20 % škodlivého modrofialového světla, které je jedním z rizikových faktorů VPMD (věkem podmíněné makulární degenerace). 

Svůj zrak tak účinně chráníte pro budoucnost. Neškodná složka modrého spektra, která čočkami bez problémů projde, umožní správně fungovat biologickým hodinám našeho organizmu.

Tato vrstva na brýlových čočkách se jmenuje Crizal Prevencia o které jsme již psali zde.

TECHNOLOGIE PRO KAŽDÉHO

Každý si zaslouží kvalitní zrak a maximální pohodlí. Proto jsou brýlové čočky Eyezen dostupné pro každého, ať již s předpisem, nebo bez něj, aby snížily námahu očí a udržely vás v plném výkonu, když chcete zůstat online.

Více informací o této technologii a brýlových čočkách Vám rádi zodpovíme na našich pobočkách.