Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Brýlové čočky Transition 1+1

TRN1+1_PL_A1_final

transitions-optical-logo

Brýlové čočky do každého počasí.

Jste neustále na cestách a nechcete nosit několikatery brýle sebou ? 

Ať už jste v presbyopickém věku nebo potřebujete pouze brýle na dálku, máme pro Vás řešení.

Brýlové čočky Transition Signature a Transition Xtractive. Tyto brýlové čočky jsou tzv. samozabarvovací, tudíž reagují na intenzitu UV záření a plynule mění propustnost světla od cca 5% (za šera, v místnosti) do cca 80% (na slunci). Přizpůsobují se takto každému prostředí – uvnitř místnosti čiré, venku tmavé.

TR_LENTES_AD

Jak vůbec funguje transition?

Transitions jsou samozabarvovací plastové čočky nejnovější generace.

Každá přizpůsobivá brýlová čočka Transitions je vybavena unikátní technologíí umožňující uspokojit každodenní potřeby lidí, kteří nosí brýle. Když vystavíte samozabarvovací brýlové čočky Transitions UV záření, biliony fotochromatických molekul začnou měnit svou strukturu. To je základ automatického ztmavování brýlových čoček. Avšak pouze brýlové čočky Transitions využívají patentovanou unikátní technologii Transitions, jež je výsledkem více než 20 letého vývoje. Technologie je speciální metodou rovnoměrně nanesena na přední stranu brýlové čočky. Transitions technologie neustále pracuje a filtruje množství dopadajícího světla. Pro nositele brýlí to znamená maximální ochranu zraku před UV zářením a pohodlný způsob, jak dobře vidět po celý den.  

 

Jaký je rozdíl mezi brýlovou čočkou Transition Signature a Transition Xtractive?

 

Transitions Signature.

 Nejpokročilejší a výkonnostně nejvyváženější samozabarvovací brýlová čočka Transitions. Tyto brýlové čočky jsou navrženy tak, aby v místnosti byly zcela čiré a venku se rychle přizpůsobovaly proměnlivým světelným podmínkám. Oproti běžným čirým brýlovým čočkám umožňují dobře vidět v průběhu celého dne, a to za všech světelných i teplotních podmínek. Poskytují 100% ochranu před UVA a UVB zářením. S Transitions Signature vidíte a cítíte se skvěle! 

 

fd-transitions-signature

 

 

Transitions XTRActive 

Nejtmavší samozabarvovací brýlová čočka Transitions ztmavující se přiměřeně také v autě. Tyto brýlové čočky byly navrženy pro aktivní lidi, kteří tráví mnoho času venku anebo řídí auto. Transitions XTRActive jsou venku opravdu tmavé i za horkých letních dní a přiměřeně se ztmavují také uvnitř automobilu. Oproti Transitions Signature si Transitions XTRActive zachovávají nepatrný odstín v místnosti, který uvítají především lidé, jejichž oči jsou citlivější na světlo.  

 

millcreek.transitions.image

 

Transitions kopie

 

 

Jaké máme barevné odstíny brýlových čoček Transition?

Bez názvu-1

Transition-XTRActive-Ray-Ban-Image3

Proč volit brýlové čočky Transition?

Protože brýlové čočky nabízejí více než jen korekci zraku. Automaticky se přizpůsobují proměnlivému světlu a vašim očím tak dopřávají v jakékoliv situaci to správné množství světla, takže vidíte lépe. Také pomáhají chránit vaše oči před UV zářením, snižují šilhání a pocit únavy. V podstatě můžete mít troje brýle v jednom.

 

Jak se přizpůsobivé brýlové čočky Transition liší od korekčních slunečních brýlí?

Sluneční brýle mají fixní zabarvení – bez ohledu na situaci, ve které se nacházíte, mají stále ten samý odstín. Na rozdíl od slunečních brýlí jsou brýlové čočky Transitions nejprve čiré a poté se podle množství přítomného UV záření ztmavují. Míra zabarvení se neustále a hladce přizpůsobuje okolním podmínkám, takže dobře vidíte za každé situaceaniž by jste pocítili změnu zabarvení.

 

Proč je důležité chránit oči před UV světlem?

Sluneční světlo se skládá ze dvou druhů škodlivých paprsků: UVA a UVB. Nadměrné vystavení UV paprskům je nebezpečné pro oči i pro pokožku. Může vést k řadě závažných chorob, jako jsou šedý zákal a věkem podmíněná makulární degenerace – proto je ochrana před UVA a UVB paprsky nezbytná. Všechny brýlové čočky Transition blokují 100% UVA a UVB paprsků.

 

upravene mensi

 

Akce platí od 1.9.2016 do 31.10.2016.

Více o této akci na našich pobočkách