Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Brýlové čočky za korunu?

Chcete vidět na všechny vzdálenosti bez námahy a hledání veškerých brýlí které máte?

Máme pro Vás řešení .

VX_hero_pas_horizont_CZ-2

Mnoho lidí tvrdí, že po 40. roce prožívají nejlepší období svého života. Jediné nepříjemnosti? Zhoršení zraku. Slabé světlo, malá písmenka, pixely smartphonů, krátké ruce… A najednou nevidíte tak ostře jako předtím.

Netrapte se , kvůli tomu se nemusíte omezovat přestáváním čtení knih nebo chození do restaurace.

S brýlovými čočkami Varilux Vás nic nezastaví !!!

Při jakékoliv činnosti vám brýlové čočky Varilux zajistí pohodlné a přesné vidění na všechny vzdálenosti, a to bez námahy a na první pohled. využívají nejnovější optické technologie, které pomáhají redukovat plovoucí efekt. Díky tomu je adaptace snadnější a rychlejší než kdykoli předtím.

Už nikdy nebudete muset hledat Vaše brýle na čtení!!!

Ještě nikdy jste nenosili brýle?

Tak jako při každé změně – například při koupi nového vozu – může chvíli trvat, než si zvyknete na své nové brýle. Ale nakonec budete mnohem spokojenější nežli dříve. Nošení brýlí po celý den je větší zárukou , že si na ně zvyknete a budete žít život naplno bez omezení.Vybereme Vám vhodnou brýlovou obrubu , změřímě správnou dioptrickou korekci a vyměříme přizpůsobení brýlové obruby přímo pro vás. To vše pro Vás nabízíme v naší optice.

Chystáte se  nosit multifokální brýlové čočky poprvé?

Než vybereme vhodný produkt pro Vaše oči , vyslechneme kde se nejvíce pohybujete. Ať už venku či převážně v kanceláři. Zda Vám vadí sluneční záření či nikoli.Důležité jsou také vaše koníčky , které ovlivňují komfort vašeho vidění. Takové malířské plátno to je prevít , ale pro nás to není překážkou. To vše může mít vliv na to , jakým způsobem brýle používáte.

Už nosíte multifokální brýlové čočky?

 Stejně tak jako u prvonositele vyslechneme Vaše denní návyky, abychom vám co nejlépe poradili co je vhodné pro komfort vašeho vidění. V našich prodejnách můžeme zaručit profesionální přístup .

VX_hero_zaves_1+1_450x300_oval_CZ-2

Proč využít tuto akci když už brýlové čočky máte?

Vždy je vhodné mít náhradní brýle nejen pro případ , že by se Vám něco se stávajícími stalo. Ze zákona pokud máte v řidičském průkazu ,,brýle nutné“ musíte vozit sebou náhradní brýle. Avšak při této akci nemusíte mít brýlové čočky jen čiré.Můžete si zakoupit čiré či samozabarvovací brýlové čočky a druhý pár může být stále zabarvený do slunečních brýlí.

Na našich pobočkách jsme ochotni Vám se všám poradit co by bylo pro Vás vhodné a samozřejmostí je i měření zraku a vyměřování obruby.

Kdo je společnost Essilor a proč důvěřovat této značce?

Zde je krátké video o této společnosti.

Tato akce 1+1 platí do konce měsíce června roku 2016.

Více informaci na našich pobočkách.

samolepka_master2016