Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Kontaktní čočky

574_Alcon_aplikacni_stredisko_A1_FINAL.indd

 

Pro správné, pohodlné a hlavně bezpečné používání kontaktních čoček je důležité při výběru a aplikaci kontaktních čoček navštěvovat aplikační středisko , kde Vám odborník optometrista doporučí kontaktní čočky vhodné právě pro Vás a dodržování termíny kontroly. Toto středisko již máme v naší optice v Hloubětíně.

 

 

KONTAKTNÍ ČOČKY DAILIES® TOTAL1

 

1C_Right_08_Alcon-water-grad

DAILIES TOTAL1®, první kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Díky inovativnímu designu tyto kontaktní čočky obsahují více vody tam, kde ji vaše oči potřebují, a méně vody tam, kde nikoliv. Jednodenní čočky DAILIES TOTAL1® vám díky průlomové technologii poskytnou dlouhotrvající pocit komfortu až do konce vašeho dne.

Vaše oči mrknou více než 14 000x za den. Proto musí mít vaše kontaktní čočky hedvábně hladký povrch, aby se snížilo riziko podráždění jemné tkáně oka.

Vaše oči potřebují také dýchat, aby vypadaly a cítily se zdravě. Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou až 6x prodyšnější* než přední jednodenní kontaktní čočky.1

 

 

DACP_Sphere_30

DAILIES® AquaComfort® Plus

Jednodenní kontaktní čočky pro korekci dalekozrakosti i krátkozrakosti poskytují komfort a zvlhčení s každým mrknutím oka.

 

 

 

DACP_Toric_30

 

   DAILIES® AquaComfort® Plus Toric

    Jasné vidění a zvlhčení s každým mrknutím pro uživatele      kontaktních čoček s astigmatismem.

 

 

 

DAILIES® AquaComfort® Plus MultifocalDACP_Multifocal_30

Stabilní, jasné vidění a zvlhčení s každým mrknutím – když se objeví problémy se čtením drobného písma

nablízko.

 

 

Více informací k těmto novinkám velice rádi poskytneme na našich pobočkách.

 

 

KONTAKTNÍ ČOČKY JEDNODENNÍ

DACP_newbox_faceleft

DAILIES® AquaComfort PLUS®

Kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® jsou denní jednorázové čočky s unikátní zvlhčující technologií, díky které se s každým mrknutím oka uvolňují zvlhčující látky. Čočky jsou v průběhu dne neustále lubrikovány a poskytují výjimečný pocit pohodlí po celý den. Speciální výrobní technologie navíc zajistí, že kontaktní čočky DAILIES® jsou vyráběny neuvěřitelně tenké. Snadno se tak aplikují a na oku je téměř necítíte. O jednorázové čočky není třeba pečovat, každý den si vezmete nový pár čoček, který večer vyhodíte.

Dailies Progressive Box Angle

 

 

Focus® DAILIES® Progressives

První jednodenní multifokální čočky na světě umožní ostré a jasné vidění pro osoby s presbyopií (stařeckou vetchozrakostí). Kontaktní čočky Focus® DAILIES® Progressives jsou vyrobeny pomocí patentované technologie, která zajišťuje důslednou kvalitu a umožňuje, aby čočka byla tenká a poskytovala výjimečný komfort a snadnou aplikaci. Obsahují zvlhčující složku, která se aktivuje mrkáním a nošení je tak pohodlné po celý den. O jednorázové čočky není třeba pečovat, každý den si vezmete nový pár čoček, který večer vyhodíte.

 

FDT_faceleft_90pkg

 

 

 

Focus® DAILIES® Toric

První jednodenní jednorázové kontaktní čočky na světě určené pro korekci astigmatismu. Obsahují zvlhčující složku, která se aktivuje mrkáním a nošení je tak pohodlné po celý den. Použitá technologie výroby navíc zajistí, že kontaktní čočky jsou vyráběny neuvěřitelně tenké. Snadno se tak aplikují a na oku je téměř necítíte. O jednorázové čočky není třeba pečovat, každý den si vezmete nový pár čoček, který večer vyhodíte.

 

 

KONTAKNTÍ ČOČKY MĚSÍČNÍ

 

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® 

Nyní představujeme inovované kontaktní čočky řady AIR OPTIX®  společnosti Alcon– prodyšné kontaktní čočky AIR OPTIX® plus HydraGlyde®.zprava

Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového  materiálu, díky kterému čočkou proniká až 5x více kyslíku ve srovnání se starší generací čoček vyrobených z hydrogelu. Díky patentované technologii poskytují tyto kontaktní čočky vysokou propustnost pro kyslík a dlouhotrvající zvlhčení.

Kontaktni čočky AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Vám NYNÍ mohou nabídnout ještě více. Zvlhčující komplex HydraGlyde® pomáha zajistit čočkám DELŠÍ ZVLHČENÍ pro pohodlné a přijemné nošení.

Kontaktní čočky AIR OPTIX®  plus HydraGlyde®  jsou vybaveny technologií SmartShield™. Tato technologie vytváří kolem vnějšího povrchu ULTRATENKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT, který chrání povrch čočky před usazováním nečistot.

Pro péči o tyto čočky doporučujeme roztoky, které rovněž obsahují složku HydraGlyde® . Jedná se o roztoky na kontaktní čočky OPTI-FREE PureMosi®t a AOSEPT® PLUS s HydraGlyde®.

 

 

 


AIR OPTIX®for ASTIGMATISM

Prodyšné kontaktní čočky AIR OPTIX® jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému čočkou proniká až 5x více kyslíku ve srovnání se starší generací čoček vyrobených z hydrogelu. Díky patentované technologii poskytují tyto kontaktní čočky vysokou propustnost pro kyslík a dlouhotrvající zvlhčení. Plazmou zušlechtěný povrch je mimořádně odolný proti usazeninám, což přispívá ke zdravému nošení čoček.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® for ASTIGMATISM s průlomovým designem Precision Balance 8 / 4 poskytují vynikající ostrost vidění a nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech měkkých kontaktních čoček na světě určených pro korekci astigmatismu. S kontaktními čočkami AIR OPTIX® for ASTIGMATISM se můžete spolehnout na trvalé, ostré vidění a pohodlí při nošení až do konce vašeho dne.

 

 


AIR OPTIX® AQUA MUL
TIFOCAL

Prodyšné kontaktní čočky AIR OPTIX® jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému čočkou proniká až 5x více kyslíku ve srovnání se starší generací čoček vyrobených z hydrogelu. Díky patentované technologii poskytují tyto kontaktní čočky vysokou propustnost pro kyslík a dlouhotrvající zvlhčení. Plazmou zušlechtěný povrch je mimořádně odolný proti usazeninám, což přispívá ke zdravému nošení čoček.

AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL mají unikátní design, který poskytuje ostré , čisté vidění na blízko, střední vzdálenost i do dálky zároveň.

 

 

 

 

AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA


Vysoce prodyšné* kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA jsou schváleny dle normy CE pro nepřetržité nošení až 30 dní a nocí. ** Jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému mají nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech dostupných měkkých kontaktních čoček. Díky patentované technologii poskytují tyto kontaktní čočky vysokou propustnost pro kyslík a dlouhotrvající zvlhčení. Plazmou zušlechtěný povrch je mimořádně odolný proti usazeninám, což přispívá ke zdravému nošení čoček.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA poskytnou uživateli svobodu a flexibilitu, protože v nich může bez obav pracovat, sportovat, bavit se a dokonce i spát.

 *Vysoce prodyšné kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA (lotrafilcon A); Dk/t;175 @ -3,00D. Na zdraví očí mohou mít vliv jiné faktory.

** Nepřetržité nošení 30 dní a nocí nemusí být vhodné pro každého uživatele, vždy doporučujeme konzultaci s očním specialistou.

 

 

 

KONTAKTNÍ ČOČKY MĚSÍČNÍ BAREVNÉ

 

FL_NewBox_ColorBlends_May2003

FreshLook® ColorBlends®

Měsíční barevné kontaktní čočky vhodné pro světlou i tmavou barvu očí. Patentovaná technologie barev 3 v 1 byla navržena tak, aby se spojila s  barvou očí a dosáhla tak přirozeně vypadajícího efektu. Krycí kontaktní čočky FreshLook® ColorBlends® pro přirozený a krásný vzhled.

 

FL_NewBox_Colors_May2003

 

FreshLook® Colors

Měsíční barevné kontaktní čočky vhodné pro světlou i tmavou barvu očí FreshLook® Colors. Měsíční kontaktní čočky pro změnu barvy očí a proměnu vzhledu.

 

 

FL_NewBox_Dimensions_May2003

 

FreshLook® Dimensions®

Měsíční kontaktní čočky pro zvýraznění přirozené barvy očí opatřené tmavším prstencem, který dodá světlým očím zářivý vzhled.

 

 

Air Optix Colors

air_optix_colorsNové prodyšné měsíční kontaktní čočky Air Optix Colors kombinují silikon-hydrogelový materiál s vysokou propustností pro kyslík a krásné barvy pro zdravé a přirozeně vypadající oči.

Unikátní povrch kontaktních čoček chrání čočky před ztrátou vlhkosti a ukládáním depozit, což pomáhá udržet čočky čisté a pohodlné každý den.

Technologie barev 3 v 1 splyne s barvou očí a zajistí tak krásný a přirozený vzhled. Barva čoček Air Optix Colors je uzavřena v silikon-hydrogelovém materiálu a je tvořena 3 prstenci. Vnější prstenec ohraničí a zvýrazní duhovku, základní barva změní barvu oka a vnitřní prstenec oko rozjasní a dodá pohledu hloubku.

Nositelé kontaktních čoček Air Optix Aqua nepotřebují pro nošení čoček Air Optix Colors novou aplikaci.Nicméně i přesto je důležitá kontrola kontaktních čoček a vašich očí po několika dnech přes štěrbinovou lampu v naší vyšetřovně, abychom Vám zajistili co nejpříjemnější pohodlí pro Vaše oči.

Široká škála barev a odstínů umožňuje proměnit Váš vzhled podle Vašich představ. Jemné odstíny zvýrazní přirozenou barvu vašich očí, zatímco výrazné barvy nabízí úplnou změnu barvy očí.

Možnost vyzkoušet si tyto unikátní barevné měsíční kontaktní čočky  je na simulátoru na webových stránkách http://airoptixcolors.cz/ , kde si můžete nahrát i svou fotografii a vyzkoušet si tak kombinaci barev , která by byla pro Vás vhodná. Smozřejmostí je možnost vyzkoušet si i tyto kontaktní čočky u nás na pobočce.

 

 

 

ROZTOKY PRO PÉČI O KONTAKTNÍ ČOČKY

 

OPTI-FREE® PureMoist®3D OFEM 300mL C_L AUU

Víceúčelový dezinfekční roztok poskytuje kontaktním čočkám 16hodinové zvlhčení a účinnou dezinfekci. Obsahuje patentovaný komplex HydraGlyde®, který vytváří kolem čočky zvlhčující film nezávisle na slzném filmu. Účinný dezinfekční systém POLYQUAD® a ALDOX redukuje ukládání lipidů, odstraňuje usazeniny proteinů a ničí bakterie a choroboplodné zárodky. Roztok je kompatibilní se silikon-hydrogelovými i hydrogelovými kontaktními čočkami.

Parametry:

Balení: 300ml, 2x 300ml, 90ml

 

 

544_Alcon_dopis_AOSEPT_CZ.inddAOSEPT® PLUS HydraGlyde

Peroxidový roztok pro péči o všechny typy kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových. Je založený na principu chemické reakce peroxidu vodíku, při které jsou kontaktní čočky zbavovány usazenin, dalších nečistot a dezinfikovány pouze několikahodinovou probíhající chemickou reakcí. Aosept Plus s HydraGlyde v sobě spojuje výhody peroxidového roztoku Aosept Plus a nové technologie HydraGlyde. To znamená, že skvěle čistí a zároveň čočky dokáže perfektně zvlhčit a zajistit tak dlouhodobé pohodlí po celý den.Čtěte pozorně příbalový leták. Nezneutralizovaný roztok nesmí přijít do styku s okem!

Parametry:

Balení: 360ml, 2x 360ml, 90ml

 

biotrue-bausch-lombBIOTRUE

Roztok Biotrue je nově vyvinutý roztok firmy Bausch & Lomb, který vytváří stejně přirozené prostředí jako vaše oči. Nošení kontaktních čoček je mnohem pohodlnější. Roztok Biotrue nejenže dezinfikuje, čistí a uchovává kontaktní čočky, navíc využívá tři bio-inspirace: pH je nastaveno na stejnou hladinu, jako mají zdravé slzy; má schopnost dlouhodobé hydratace díky tomu, že obsahuje stejnou lubrikační složku, která se přirozeně vyskytuje v lidském oku a udržuje aktivní prospěšné proteiny, které brání bakteriím. Biotrue je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky inspirovaný fyziologií vašich očí.

 

 

 

easyseptEASYSEPT HYDRO+

EasySept Hydro+ je peroxidový roztok určený pro všechny měkké kontaktní čočky včetně silikon-hydrogelových. Roztok EasySept Hydro+ obsahuje jedinečnou kombinaci látek, které na sebe vážou vlhkost a rozdělují ji po povrchu čočky po dobu až 20ti hodin. Díky aktivnímu systému čištění roztok odstraňuje proteinové a lipidové usazeniny. Odstraní tak až 99,9% zárodků. Roztok EasySept Hydro+ neobsahuje konzervační látky a je proto vhodný i pro citlivé oči. Hlavními výhodami tohoto roztoku je jedinečná zvlhčující formule pro dlouhotrvající komfort, důkladná desinfekce a pouze 4-hodinová doba neutralizace.

 

 

 

ZVLHČUJÍCÍ OČNÍ KAPKY

 

 

SYSTANE® ULTRA

Systane-Ultra-Lubricant-Eye-Drops

Zaměřeny na podporu mucinové a vodné vrstvy slzného filmu. Příznaky suchého oka se rozvíjí během dne a večer jsou nejintenzivnější.

Suché oko v důsledku: práce na PC, v klimatizovaných prostorech, očních operací, nežádoucího účinku léků, hormonálních změn po menopauze.

Kontaktní čočky – možno aplikovat přes nasazené kontaktní čočky.

 

 

 

 

 

systane.-udSYSTANE ULTRA UD

Systane ULTRA UD zvlhčující oční kapky představují způsob léčby suchého oka poskytující dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobené suchostí očí. Kapky Systane ULTRA UD lze používat po celý den dle potřeby. Mohou být použity k léčbě suchého oka spojeného s nošením kontaktních čoček nakapáním kapek před vložením kontaktních čoček a také po vyjmutí kontaktních čoček. Oční kapky bez konzervačních látek Systane ULTRA UD jsou k dostání v balení obsahujícím 30 ampulek pro jednorázové použití a poskytují rychlou a šetrnou úlevu.

 

 

 

Systane_Balance_2-500x500SYSTANE BALANCE

Zvlhčující oční kapky Systane Balance 10 ml poskytují dlouhodobou úlevu od pocitu suchosti v očích. Systane Balance 10 ml obsahují jedinečný gelovitý a zvlhčující systém, který se přizpůsobuje individuálnímu slznému filmu každého člověka. To zajišťuje optimální účinek a úlevu pro všechny uživatele. Jsou navrženy speciálně pro pacienty suchého oka spojeného s dysfunkcí žláz meibomian odst. MGD) – častou příčinou suchého oka.

 

 

 

SystaneHydration_KUVASYSTANE HYDRATION

Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky zachytávají vodu pro zabezpečení lepšího hydratačního účinku a zvlhčení a poskytují prodlouženou, dlouhotrvající úlevu. Systane HYDRATION oční kapky také napomáhají regeneraci poškozených buněk na povrchu oka. Systane HYDRATION jsou vhodné pro dočasnou úlevu od pálení a podráždění způsobeného suchostí oka. Mohou být také použity k opětovnému zvlhčení všech silikon-hydrogelových a měkkých kontaktních čoček při pocitu mírného podráždění, nepohodlí a zamlženého vidění. Systane HYDRATION kapky lze kapat do oka přímo na nasazenou kontaktní čočku. 

 

 

lid-wipesSYSTANE LID WIPES

Čistící vlhčené ubrousky na oči Systane Lid Wipes odstraňují nečistoty a oční make-up, který může být příčinou podráždění očí. Ubrousky poskytují jemné ošetření očí, jež by mělo být součástí každodenní hygieny doporučované očními specialisty. Ubrousky Systane Lid Wipes jsou hypoalergenní, nedráždivé a zklidňující. Jelikož jsou všechny ubrousky jednotlivě balené, zůstávají sterilní až do jejich použití a jsou tedy ideální na cesty či do kabelky.

 

 

 

Jako novinkou pro péči o oči je oční sprej od firmy JUST.

5335_Ocni-sprej

 

V dnešní době mnoho lidí trápí časté obtíže s očima, proto vám přinášíme novinku JUST- Oční sprej, který je vhodný zejména pro suché a podrážděné oči.

 

 

 

 

 

 

 

Tento oftalmologicky testovaný oční sprej je vhodný:

  • Při syndromu suchého oka – pocitu sucha v očích, pálení, svědění nebo nadměrném slzení.
  • Pro rychlé zvlhčení a uklidnění podrážděných očí během dne.
  • Při únavě očí a syndromu suchého oka (např. při časté práci na PC).
  • Při pobytu v klimatizovaných místnostech nebo v prašném prostředí.
  • Při používání kontaktních čoček a nepříjemných pocitech v očích.
  • Při svědění a podráždění očí u alergiků.
  • Při potížích s očima v důsledku cukrovky nebo užívání léků. 
  • V období hormonálních změn – klimakterium a těhotenství.
  • Při potížích u dlouhodobých zánětů okraje očního víčka (blefaritida).

 

Obsažené látky: extrakt ze světlíku lékařského, glycerin, sorbitol, lecitin, denaturovaný alkohol, xantanová guma, chlorid sodný, fosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan sodný, fenoxyethanol

 

 

Luteinové kapsle

 

Doplněk stravy. Kapsle s luteinem, vitaminem C a E, zinkem a mědí.

Luteinové kapsle jsou významným zdrojem vitaminu C, E, zinku a mědi. Obsažené minerální látky a vitaminy chrání buňky před oxidativním stresem. Zinek udržuje normální stav zraku. Lutein je barvivo obsažené v části oční sítnice (makule). Věkem se makula degeneruje, a proto je důležité lutein organismu dodávat vhodnou stravou. Kapsle doporučujeme zařadit do jídelníčku při ztrátě ostrosti zraku, šerosleposti, pro pracující na počítačích, řidičům z povolání a při práci v noci nebo při umělém osvětlení. K4471_JUST001022

Doporučené denní dávkování: 1 kapsli 1x denně zapít vodou. Doporučujeme dvě kúry za rok. 

Skladování: uzavřené na suchém místě, chraňte před teplem.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (EFSA – Evropský úřad pro bezpečnost potravin):

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Vitamin C, E, zinek a měď přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.

Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Zinek přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, a podílí se na procesu dělení buněk.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání.

Měď přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Obsah: 25 g (60 kapslí)

 

DÁRKOVÉ POUKAZY:

Nebaví Vás vymýšlet dárky pro Vaše blízké a neustále kupovat nějaké ty ,,lapače prachu“ ?!

Uvažujete o zakoupení brýlí, nebo kontaktních čoček jako o dárku a nechcete kazit překvapení?! 

Máme po Vás připraveny dárkové poukazy v hodnotách, které vy považujete za vhodné.

optika_poukaz_masle