Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

MILO & ME

 

Pro zdravý vývoj dítěte je důležitá hra v podnětném a stimulujícím prostředí, kterým může být okolní příroda.Každé dítě by se mělo určitě v takové chvíli, kdy si hraje, běhá, skáče, dovádí a objevuje svět, cítit volně a bezstarostně…

Brýlové obruby MILO&ME jsou navrženy tak, aby si děti mohly hrát bez obav, že si své brýle snadno zničí.Atraktivní design ve spojení s příznivou cenou naplňuje jak potřeby dětí, tak požadavky rodičů, a dělá je vhodnými pro každé dítě.
Aby brýle naplňovaly potřeby dětí a obstály během dětských aktivit, jsou vyráběné z lehkého, pružného a odolného materiálu.Mimo to jsou brýle trendy, za příznivou cenu a vyráběné s maximální péčí.

Brýle MILO&ME jsou vyráběné kombinací špičkových materiálů TR90 a TPE (termoplastického elastomeru) bez použití změkčovadel.

Výběr tohoto speciálního materiálu snižuje riziko zranění, a dělá tak tyto brýle vhodné pro jakoukoliv dětskou volnočasovou a sportovní aktivitu.

Speciálně vyvinuté pro volný čas a školní sportovní aktivity

 

– bez změkčovadel
– individuálně nastavitelné koncovky
– součástí balení je i hlavový pásek a odnímatelné sportovní koncovky Megalock pro co nejlepší přizpůsobení a ochranu
– velmi lehký materiál poskytující vysoký komfort

Brýle jsou dodávány včetně pevného pouzdra s uzavíráním na zip, mikrovláknového sáčku, protiskluzových koncovek Megalock, hlavového pásku.