Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Nové kontaktní čočky Air Optix Colors

1156_airoptix-colors-628x450air_optix_colors

Nové prodyšné měsíční kontaktní čočky Air Optix Colors kombinují silikon-hydrogelový materiál s vysokou propustností pro kyslík a krásné barvy pro zdravé a přirozeně vypadající oči.

Unikátní povrch kontaktních čoček chrání čočky před ztrátou vlhkosti a ukládáním depozit, což pomáhá udržet čočky čisté a pohodlné každý den.

Technologie barev 3 v 1 splyne s barvou očí a zajistí tak krásný a přirozený vzhled. Barva čoček Air Optix Colors je uzavřena v silikon-hydrogelovém materiálu a je tvořena 3 prstenci. Vnější prstenec ohraničí a zvýrazní duhovku, základní barva změní barvu oka a vnitřní prstenec oko rozjasní a dodá pohledu hloubku.

465467771_640

Nositelé kontaktních čoček Air Optix Aqua nepotřebují pro nošení čoček Air Optix Colors novou aplikaci.Nicméně i přesto je důležitá kontrola kontaktních čoček a vašich očí po několika dnech přes štěrbinovou lampu v naší vyšetřovně, abychom Vám zajistili co nejpříjemnější pohodlí pro Vaše oči.

Široká škála barev a odstínů umožňuje proměnit Váš vzhled podle Vašich představ. Jemné odstíny zvýrazní přirozenou barvu vašich očí, zatímco výrazné barvy nabízí úplnou změnu barvy očí.

 

Gabriela_Pure Hazel - Copy GabrielaCiba5_012Blue_RT_33pct - Copy

GabrielaCiba5_012BrilliantBlue_33pct - Copy GabrielaCiba5_012BrilliantBlue_33pct

GabrielaCiba5_012Brown_RT_33pct - Copy  GabrielaCiba5_012GemstoneGreen_33pct

GabrielaCiba5_012Gray_RT_33pct - Copy  GabrielaCiba5_012Green_RT_33pct - Copy

GabrielaCiba5_012SterlingGray_33pct GabrielaCiba5_012Honey_RT_33pct

Možnost vyzkoušet si tyto unikátní barevné měsíční kontaktní čočky  je na simulátoru na webových stránkách http://airoptixcolors.cz/ , kde si můžete nahrát i svou fotografii a vyzkoušet si tak kombinaci barev , která by byla pro Vás vhodná. Smozřejmostí je možnost vyzkoušet si i tyto kontaktní čočky u nás na pobočce.

NYNÍ AKCE

576_Alcon_AOC_plakat A2_420x594 FINAL

Rádi bychom Vás upozornili na probíhající letní akci pro tyto kontaktní čočky.

Při zakoupení dvou 6 ks balení kontaktních čočkek AIR OPTIX® AQUA, nebo AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA, obdržíte jako dárek balení 2ks barevných kontatních čoček AIR OPTIX® COLORS ZDARMA.

Pokud zakoupíte rovnou 2 balení AIR OPTIX® COLORS dostáváte automaticky na 2. balení SLEVU 50% !

Více informací na našich pobočkách