Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Nový rozměr v individuálním přístupu k Vašim očím

VisiOffice není jen měřící jednotkou pro individuální brýlové čočky, ale také dobrým pomocníkem pro výběr brýlových obrub.

 

uvod

 

Díky zabudované kameře Vás vyfotíme ve vybraných brýlových obrubách a natočit v malých videosekvencích,tudíž se uvidíte v přirozeném pohybu.

 

S  VisiOffice Vám dokážeme ukázat demonstraci rozdílu brýlových čoček ve vaší dioptrii pro výběr materiálu čoček a také ukázku samozabarvovacích čoček Transition.

 minusovky plusovky

 

Tento přístroj vznikl pro vyměřování individuálních multifokálních (progresivních) brýlových čoček ,informace které nám poskytne jsou důležité pro přirozené pohodlné vidění.

pres

 

Neváhejte a přijďte si vyzkoušet nejmodernější technologii měření Vašeho zraku.Rádi se Vám budeme věnovat.

Co je to Eyecode, který získáme díky tomuto unikátnímu přístroji a k čemu je dobrý?

Technologie eyecode, která je k dispozici pro progresivní i jednoohniskové brýlové čočky, je unikátní systém pro prostorovou diagnostiku zraku, který se používá pro přizpůsobení vašich brýlových čoček.

V porovnání s konvenčními brýlovými čočkami umožňuje technologie eyecode navrhnout a vyrobit 5krát přesnější brýlové čočky. Vaše vidění je okamžitě jasné, není nutné si namáhavě zvykat na nové brýlové čočky a držení hlavy zůstává přirozené.

Proč se rozhodnout pro eyecode?
Schváleno nositeli brýlí: 65 % uživatelů dává přednost brýlovým čočkám eyecode před nejlepšími konkurenčními brýlovými čočkami, které jsou aktuálně dostupné na trhu (testy provedla nezávislá třetí strana). 66 % všech účastníků uvádělo, že si při všech činnostech uvědomovali lepší podporu přirozeného držení hlavy
Na brýlových čočkách eyecode jsou vyryty vaše iniciály. Bez ohledu na věk, předpis nebo výběr brýlové čočky (čirá, sluneční, fotochromatická atd.), brýlové čočky eyecode dokonale vyhovují všem vašim potřebám.

Nechte si změřit svůj jedinečný osobní kód pro své oči.
Dynamické prostorové měřením provádíme na naší pobočce v Hloubětíne . Individuální diagnostiku vašich očí a zjišťuje střed rotace každého oka. Tento údaj, který je nezbytný pro vytvoření a osazení brýlových čoček, se nazývá eyecode. Klinické studie prokázaly, že délka oka se u jednotlivých lidí liší až o 30 %. Významné rozdíly se někdy vyskytují i mezi oběma očima, dokonce pro stejné hodnoty refrakční vady.