Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

Sport a brýle

SPORTOVNÍ BRÝLE

 

V dnešní uspěchané době, kdy většina lidí tráví téměř všechen svůj volný čas v práci a potřebuje pro to relaxovat po těžkých dnech , se sport jeví jako jedna z nejoblíbenějších činností odpočinku a relaxace. Samozřejmě sportovní brýle jsou nejen potřeba například pro míčové hry,jízdu na kole atd, ale také například pro jízdu na motocyklu, čtyřkolce apod.

Frau

Vidění a sport

 

Pro mnoho lidí se sport stává koníčkem a životním stylem a pro některé to může být také nutnost. Bez ohledu na to kvůli čemu a za jakým cílem sportujeme tak jsou při sportu kladeny vysoké nároky pro náš zrak, které kromě zdatnosti jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výkonnost při sportování. Díky zraku přijímáme až 80% informací z okolního prostředí a z velké části se podílí na našich výsledcích.

CrossMotoGirl_b_27proz

Sportu a nejen tomu se nevěnují jen lidé v produktívním věku, kteří tráví volný čas sportováním a jiným aktivním relaxacím nejčastěji,

ale přibývá stále větší počet osob v mladším,ale taky v seniorském věku. Tím jak sport získává na popularitě téměř všech věkových kategorií, je potřebné přizpůsobit se specifickým požadavkům jak věkových skupin tak taky jednotlivých sportu.

Je mnoho způsobů jak Vám zajistit pohodlné ničím nerušené vidění při sportu a nejen při něm. Například PERFORMER SPORTS (m

áme je v nabídce v katalogu) ,které mají sportovní zakřivený tvar do kterého jsou přímo pro Vás na míru vyrobeny brýlové čočky, které mají také mnoho možností zabarvení i dobarvovací a nebo pro náročnější multifokální design.

Prodáváme také sportovní brýle Adidas (máme je v nabídce v katalogu), ke kterým lze dokoupit mnoho možností jako jsou další náhradní brýlové čočky různého odstínu, nebo šňůrku sportovní kolem hlavy pro případ, že by jste chtěli vyrazit s nimi na vodu.

 

Zastavte se u nás na pobočkách velice rádi Vám poradíme , aby jste viděli co nejlépe.