Dioptrické brýle
Sluneční brýle
Kontaktní čočky
Brýlové čočky
Doplňky
Servis brýlí
visačka

SVĚTOVÝ DEN ZRAKU 2017

 

Víme, že zrak je smysl, který umožňuje živočichům vnímat světlo, různé barvy a tvary a kontrasty v okolním světě. Pro člověka je to smysl nejdůležitější, který používá při téměř každé aktivitě a vnímá jím 80% všech informací. Zrak člověka je užíván především na vnímání kontrastu, vzdálenosti předmětů a samozřejmě se významně podílí i na orientaci v prostoru.

Oči jsou tedy pro nás velice důležitým smyslovým orgánem, i proto bychom neměli opomenout Světový den zraku. V tento den si připomínáme problémy se zrakovými vadami jako je např. slepota či různé poruchy vidění a oční nemoci. Moderní medicína, která je i v ČR již dokáže většinu očních vad vyléčit.

 

DÁREK PRO VÁS NEBO PRO VAŠE BLÍZKÉ

Dovolili jsme si pro Vás vymyslet akci v podobě dárkového poukazu v rámci 
Světového dne zraku.
Pokud si ve dnech od 12.10. do 20.10.2017 u nás necháte vyšetřit zrak
(800,- pokud si zadáte u nás zakázku měření je zdarma)
získáte tím poukazku v podobě 500,- na nákup například kontaktních čoček, zhotovení nových brýlí, doplňkový prodej,aplikace kontaktních čoček.
Poukaz není vystaven na konkrétní osobu.

Cílem této akce je starat se více o svůj zrak.
A proč?
Protože Váše oči si to zaslouží!!!

Ať chceme nebo ne Vánoce se kvapem blíží. Pořiďtě dárek s předstihem pro Vaše blízké. Investujte do jejich zdraví a darujte jim dárkový poukaz například na vyšetření zraku či nových brýlí.Můžeme Vám zaručit , že Váš dárek budou nosit denně na očích!!